Dla firm

Oferta na światłowodowe łącze internetowe w technologii FTTB

Oferujemy Państwu niezależny od innych dostawców i bardzo szybki dostęp do Internetu po dedykowanych łączach światłowodowych w naszej sieci miejskiej SWIERNET w atrakcyjnych taryfach biznesowych.

  1. Koszt wykonania przyłącza światłowodowego zależny od lokalizacji obiektu

  1. Symetrycznie i niesymetryczne łącza dużych prędkości w zależności od potrzeb przedsiębiorcy.

  2. Dedykowanie światłowodowe sieci LAN w różnych lokalizacjach w ramach jednego odbiorcy.

  3. Własny zewnętrzny zakres adresów IP

  4. Umowa na czas określony

  5. Niezawodność i gwarantowana jakość łacza

  6. Uruchomienie telefonii VoIP z bezpłatnymi połączeniami wewnętrznymi i bardzo niskim abonamentem za każdy numer. Załatwimy formalności związane z przeniesieniem numerów do nowego operatora

Doprowadzenie łącza światłowodowego do wybranej lokalizacji daje dostęp do usług najwyższej jakości. Technologia światłowodowa to najlepsza metoda przesyłu danych. Jako jedyna jest wolna od wszelkiego rodzaju zakłóceń co gwarantuje stabilność, niezawodność, bezpieczeństwo.

Duże prędkości uzyskiwane na łączach światłowodowych oraz niemal nieograniczona pojemność sieci optyczny daje możliwość dostępu do znacznie szerszego wachlarza usług. tj. telewizja, telefonia VoIP (obniżenie kosztów abonamentowych przy znacznie większej funkcjonalności), dostęp do monitoringu bez zakłóceń, chmurowa archiwizacja danych oraz wiele innych.

W ramach opłaty instalacyjnej wykonujemy podłączanie obiektu do sieci światłowodowej oraz instalujemy aktywne urządzenie zakończone gniazdem Rj45 umożliwiającym podłączanie do istniejącej już sieci komputerowej. Pomagamy także przy konfiguracji routerów lub dostarczymy dla Państwa skonfigurowany i gotowy do pracy ruter. Otrzymają Państwo także jeden lub kilka w zależności od potrzeb stałych zewnętrznych adresów IP.

Decydując się na współpracę z naszą firmą wybierają Państwo bezpieczeństwo i niezależność od innych operatorów telekomunikacyjnych a także co chyba najważniejsze zyskujecie Państwo pewność, że na każdego rodzaju awarię reagujemy niezwłocznie. Zaufało nam już wiele instytucji i hoteli z którymi z powodzeniem współpracujemy od wielu lat. Jako lokalna firma zawsze jesteśmy dostępni i znamy problemy i potrzeby naszych przedsiębiorców.

 

 

W ramach współpacy b2b oferujemy:

Oferujemy usługi najwyższej jakości. Gwarantujemy ich jakość, stabilność i niezawodność. Nie idziemy na skróty. Najważniejszym celem dla nas jest zadowolenie klienta zapewniamy całodobowy nadzór i błyskawicznie reagujemy na zgłoszenia. Jesteśmy firmą lokalną działającą na rynku ponad 18 lat i stale się rozwijamy.

Świadczymy także usługi z zakresu serwisu i sprzedaży sprzętu komputerowego a także budujemy i wdrażamy profesjonale sieci WiFi dla hoteli i ich gości. Zarządzamy także serwerami i bazami danych współpracującymi z programami hotelowymi oraz doradzamy przy doborze sprzętu komputerowego i proponujemy rozwiązania optymalne dla danego obiektu.

Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do naszych klientów.

Liczymy na państwa zaufanie.

Rafał Matelski Tomasz Chmielowiec

Masz kilka lokalizacji w naszym mieście? Połącz je w jedną. Jeden abonament, jedna umowa, jedna faktura.  Bo tak jest taniej, łatwiej i wygodniej.