Poznaj nas !

Jesteśmy profesjonalnym dostawcą szerokopasmowego Internetu na teranie miasta Świeradów-Zdrój. Wykorzystując nowoczesne technologie bezprzewodowego oraz światłowodowego przesyłu danych, docieramy do kilkuset klientów indywidualnych i biznesowych na terenie naszego miasta.

Firma powstała w 2002 roku, jednak nasze doświadczenie sięga roku 1997, kiedy to na osiedlu przy ul. Korczaka uruchomiliśmy pierwszą komputerową sieć przewodową, która już wtedy umożliwiała dostęp do Internetu. Cztery lata później ruszyliśmy z pierwszymi nadajnikami bezprzewodowymi, dzięki którym zaczęliśmy docierać do miejsc, w których wcześniej nie było nawet możliwości założenia telefonu. W XXI wiek weszliśmy więc z podniesioną głową i misją zapewnienia naszym klientom jak najlepszego internetowego okna na świat.

Klienci indywidualni są najliczniejszą społecznością korzystającą z naszej sieci, jednak dostarczamy także niezawodne dedykowane łącza podmiotom biznesowym – firmom lub hotelom. Bez względu na wymagania dotyczące przepustowości (dla monitoringu, telefonii VoIP lub zwiększonej przepływności danych pomiędzy oddziałami firm), możemy zapewnić łącze dla każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Nie jesteśmy anonimowi, jako mieszkańcy naszego miasta zna nas wielu mieszkańców i każdy wie gdzie i jak nas znaleźć. Zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych abonentów a kontakt z nami jest bardzo prosty. Dzięki temu możemy szybko reagować na wszelkie zgłoszenia a czas naszej reakcji skracamy do minimum. Na każde zgłoszenie reagujemy w sposób natychmiastowy.

Ambicją naszą jest stworzenie firmy, która będzie dbała o właściwe wyważenie relacji Klient – Usługodawca. Jako usługodawca bazujemy na nowoczesnej sieci wykorzystując bogate doświadczenie branżowe. Jesteśmy partnerem potrafiącym sprostać niemalże każdym wymaganiom w ramach optymalnych cenowo ofert.

Nasza oferta obejmuje także zarządznie serwerami, budowę sieci WiFi w hotelach, pensionatach oraz budynkach administracji publicznej. Budowę i obsługę monitoringu oraz wiele innych usłóg z zakresu sieci komputerowych i informatyki.